Pimaş içi Görüntüleme

Pimaş içi Görüntüleme
Pimaş içi Görüntüleme, Öncü Tesisat

Yapılarımızın gider hatlarındaki tıkanıklıkların yerini tespit etmek ve bu tıkanıklıklardan kurtulmak oldukça maliyetli ve meşakatli bir işti. Bir çok yeri kırmak gerekebilirdi. Bu eski usül ile evimiz şantiyeye dönebilmekteydi. Günümüz teknolojisiyle ise artık böylesi maliyetli ve meşakatli yöntemler geride kaldı.

Tıkalı kanal açma işleminde kullanılan pimaş içi görüntüleme robotları ile tıkanıklığın olduğu nokta ve tıkanmaya sebep olan cisimler görüntülenerek noktasal olarak tespit edilmektedir. Pimaş içi görüntüleme pimaş gider hatlarındaki tıkanıklıkların giderilmesinde en önemli aşamadır. Pimaş içi kameralı özel robotlar ile görüntülenir ve tıkanıklığa sebep olan cisimlerin yeri notası noktasına tespit edilir.

Tıkanıklık açma, pimaş açma, pimaşiçi görüntüleme, tıkalı gider açma, tıkalı pimaş açma, robotla gider açma, robotla tıkanıklık açma, tıkanık gider açma, pis su gider açma, lavabo açma, klozet gideri açma, pisuar gideri açma…

Daha fazla bilgi için “Tıkanıklık Açma” sayfamızı inceleyebilir veya güniçinde bizleri müşteri hizmetleri telefon numaramızdan arayabilirsiniz.

Pimaş içi Görüntüleme

Tıkanıklık Açma Servisi
Öncü Tesisat Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri, Tıkanıklık Açma Hizmetleri