Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda, Öncü Tesisat

Öncü Tesisat Bakım–Onarım Hizmetleri, yapılarınızda veya yapılarınız dışındaki tesisatlarınızda oluşan ya da oluşabilecek tıkanıklıkları, sızdırmaları, su kaçaklarını kırıp dökmeden tespit etmek ve en hızlı, en güvenli, en dayanaklı ve de en ekonomik şekilde tamir etmek amacıyla İstanbul’da kurulmuştur.

Su kaçaklarının, sızıntıların, gider borularındaki tıkanmaların onarımının önemli derecede kırıp, dökme işlemi yapılarak bulunabildiği bir dönemden, teknolojik özel cihazlar ile kırıp dökmeden tespit edilebildiği ve tıkanıkların giderildiği bir döneme geçiş yapmış bulunuyoruz.

Ciddi bir zaman kaybanın yaşandığı o tamir işlemlerini, çok kısa zamanda gerçekleştirebilen bu sistemler ile firmamız, müşterilerinin zaman kaybı yaşamasını engellemektedir. Kırılıp dökülmüş duvar parçaları, kum, toz gibi kirin temizlenmesi gibi işlemler de bu sistemle tarihe karışmıştır. Üstelik bu sistem, eski sisteme göre oldukça ekonomiktir.

En son teknolojiyi kullanan firmamız, işinde uzman, bilgi birikimi ve donanımı açısından en üst düzeyde olan takım arkadaşları hizmet vermektedir.

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası’nda hizmet veren firmamız, İstanbul il sınırları içerisinde tüm yerleşim birimlerine hizmet vermektedir.

Bugüne kadar yapmış olduğu işlerdeki kalitesi ve müşterilerinin memnuniyeti en iyi referansı olan firmamız; aynı ciddiyet ve yaklaşım ile en iyi hizmeti, en ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunmaya devam etmektedir, edecektir.

 

Hakkımızda

Öncü Su Tesisatı Bakım ve Onarım Hizmetleri
Kırıp dökmeden noktasal su kaçağı tespiti, su kaçağı tamiri ve tıkanıklık açma hizmetleri